صفحه اصلی > اخبار بيمارستان 


  چاپ        ارسال به دوست

بیمارستان جدید جاسک به زودی فعالیت خود را آغاز می کند

دکتر سید حسین داودی؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در سفر خود به شهرستان جاسک به همراه تیم های فنی، نظارتی، تدارکاتی و برخی از مدیران ارشد دانشگاه با اعلام این خبر گفت: یکی از تأکید های مقام معظم رهبری، توسعه سواحل مکران است که توسعه بهداشت و درمان هم قطعاً جزئی از همین توسعه می باشد و پیرو فرمایش ایشان، دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان آمادگی کامل جهت ارتقاء سطح سلامت در منطقه را دارد.

وی افزود: در زمینه توسعه بخش بهداشتی و درمانی منطقه جاسک و سواحل مکران پژوهش و مطالعاتی را انجام داده و نظارت تخصصی را به جایگاههای سیاست گذاری کلان استانی ارائه کرده ایم.

دکتر داودی تصریح کرد: از برنامه هایی که به دنبال آن بودیم و خوشبختانه به نتیجه خوبی هم رسیدیم، توسعه بیمارستان جاسک بود که با توجه به افزایش جمعیتی که در منطقه انتظار می رفت اتفاق بیفتد، محقق شد و 32 تخت به بیمارستان اضافه شد.

این مقام مسئول از پیشرفت 98 درصدی بیمارستان جاسک خبر داد و گفت: هم اکنون بیمارستان جاسک در حال تجهیز است و مردم این منطقه و سواحل مکران به یاری خداوند به زودی از خدمات تخصصی بهره مند می شوند.

دکتر سید حسین داودی به اجرای موفق طرح تحول نظام سلامت در کشور اشاره کرد و افزود: هدفی که اجرای این طرح دنبال می کند و خوشبختانه همه به آن اذعان دارند، رضایت مردم بود که حاصل شد و امیدواریم ادامه طرح بزرگ و ملی تحول نظام سلامت، منشاء خیر همیشگی را همواره برای ایران اسلامی به همراه داشته باشد.این گزارش می افزاید: بیمارستان جدید جاسک شامل بخش های :CCU ، ICU، 3 اتاق عمل، دندانپزشکی، کلینیک فوق تخصصی و تخصصی، اورژانس، بخش های بستری، آزمایشگاه، رادیوگرافی و سونوگرافی در متراژ 3 هزار متر مربع می باشد و با 32 تخت به مردم منطقه مکران خدمات ارائه می دهد.


١١:٥٦ - 1396/05/04    /    شماره : ٨٥٧٧    /    تعداد نمایش : ٧١٣خروج